Saltar a continguts

Ass. Familiars de Represaliats pel Franquisme

Navegació

 
 

Menú principal

Serveis / Activitats

Imatge de complement
Consulta de consells de guerra i expedients de depuració

Podeu consultar aquests consells de guerra i altres a la seu de la nostra entitat a Figueres amb cita prèvia enviant un correu a : estherllorenc@yahoo.es. Hem pogut digitalitzar i fotografiar aquests consells de guerra amb la col·laboració de Diputació de Girona.

LLISTA CONSELLS DE GUERRA

31
JOAN AYATS MATACAS, natural de Vilafant i veí de Llinàs del Vallès.
JOSEP RIVAS MAYORAL, natural de Santa Coloma de Farners i veí de Granollers.

81
MIQUEL ROQUET ROURA, natural de Viladrau i veí de Sant Vicenç de Torelló.

99
LLUÍS PAGÉS AVELLANEDA, natural d’Arbúcies i veí de Sant Joan de Vilassar.

102
LIBORIO PASCUAL COLLELL, natural de Girona i veí de Cardona.

104
SALVADOR VIÑAS SALAMAÑA, Santa Coloma de Farners.
ÁNGEL LAPIEDRA ORPINA, Girona.

405
MARTÍN VERGES (BERGES) RABAN, Natural de Figueres i veí de Barcelona.

515
LLUÍS IGLESIAS BOSCH, natural de Riudarenes i veí de Manresa.
NARCÍS IGLESIAS BOSCH, natural de Riudarenes i veí de Manresa.
ÁNGEL SALAMERO ROJAS, natural de Portbou i veí de Barcelona.

3583
FELIP DEULOFEU FULLA, Maçanet de la Selva.

36636
DONENEC NOGUER ROVIRA, Santa Coloma de Farners.

54283
JOSEP FABRELLAS PALAHÍ O (PALALU), Quart.
PERE RIGAU MONTEIS, La Cellera de Ter.
JOSEP SUÑER FONT, La Cellera de Ter.
JOSEP ARTÚS PUIGDEMONT, La Cellera de Ter.
JOSEP RIBAS FONT, Palol de Revardit.
PERE RODEJA MARTÍN, Sarrià de Ter.
JOAQUIM TORRENT SINAL, Sarrià de Ter.
JAUME GARRIGA PRESAS, Sarrià de Ter.

55047
JOSEP VILARDELL RIGALL, Ventalló.
GINES BARÓ COSTA, Oriols.
LLUIS COMAS MATAMALA (a) Juanola, Sant Gregori.
PERE SURROCA ROURA, Banyoles.
PERE RIERA GIRAL, Lloret de Mar.
SILVERIO SOLER CROSAS, Girona.
JOAN ANGELATS GUITART, Anglès.
SEBASTIA MICALÓ BOSCH, Cervià de Ter.
PERE FORN TOMÀS, Sant Feliu de Guíxols.
JAUME MAURA SABATER, Sant Feliu de Guíxols.

45933
1r ROLLO – AFARE (BARCELONA)
2s ROLLO – AFARE “ “
3r ROLLO – AFARE “ “
4r ROLLO – AFARE “ “
5r ROLLO – AFARE “ “

77160
1r ROLLO – PSUC- 1947-
7r ROLLO – PSUC – ANASTASIO GARCIA CORNELLÁ
(Santa Coloma de Farners i Barcelona).

52259
EMILI PALLISERA RABASA, Figueres.
JUSTO VELA SANZ, La Jonquera.
JAUME SERRA SALLERAS, Llers.
FRANCESC COMAS MASÓ, Llers.
MARIA DORCA BLANC, Vilamacolum.
JOSEP AYATS TARRADES, Navata.
VENTURA ORIOL PUJOL, Navata.

354
RAFAEL BARNET RUCHET, Cànoves.

19977
LLUIS BARNET SANTAEUGENIA, Cànoves.

41579
PSUC – Reconstrucció i caiguda, 1939.
(Barcelona i Girona)
MARIA DOMENECH PERICH i altres, dones del PSUC

90542
CNT – Guerrillers, 1949.

51464
VICENTE GONZALEZ RIPOLL, Santa Coloma de Farners.

48942
LORENZO TABERNER MASACHS, Sant Feliu de Buixalleu.

58484
JOSEP PALLACH CAROLA, Figueres.

60.511
CASADEMONT, GUERRILLERS, (Figueres/Barcelona)

52267
EMILIA DALMAU PORTAS, Figueres.
AUTONOMO OLIVERAS ULLASTRES, Figueres.
ÁNGEL SEMENTER SORIA, Figueres.
ÀNGEL TORRAS GARCIA, Argeles S/Mer.
JOSEP SANJAIME CASTELLER, Figueres.
PERE PELLICER CARRERAS, Figueres.
MARIANO LLAURO REINAL, Biure.
ESTEBAN BERTRAND JERBAL, Biure.
JOAQUIM FLORES QUINCLES (a) El Chato, Figueres.
MARIANO VILANOVA MARI, Figueres.
JOAQUIM CATALA PONS, Figueres.

36798
JOSEP ALSINA ROS, Colomes.

53148
ISIDRE PIGEM PÉREZ, Banyoles.

52347
JOAQUIM ROIG SERRA, Roses.

50491
BENET FERRER VIÑALS, Sant Miquel de Campmajor.
JOAQUIM MASÓ LLAGOSTERA, La Canya.
PERE PASTORET MAYOLA, Beguda.
MIQUEL CALLIS VALÉS, Beguda.
CONRAD CRUAÑAS PUJOL, Sant Joan de Les Fonts.
ENRIC PUIG ESCLEYAS, Llagostera.
JOAQUIM JUNQUE PAGÉS, Llagostera.
FLORENCIO PARES CAPELLERAS, Llagostera.

86327
ROGELIO MADRIGAL TORRES, Company de Quico Sabater
90652
71739
FRANCESC SABATER LLOPART, Barcelona.

51475
JOSEP ANGELAT VALLÈS, Vilanant.
ISIDRE VILA NIERGA, Cabanes.
EMILI TORRENT VIÑAS, Cabanes.
JOSEP FABREGAS TIXIS, Sarrià de Ter.
MARIANO RUIZ FALGAS, Palafrugell.
PERE SOLÁ PALAU, Salt.
JOSEP MARIMON VILARTAR, Salt.
JOSEP GILI ROURA, Salt.
ANTONI DURAN GATELL, Salt.
RICARD MERCADER BARNES, Sant Joan de Palamós
JOAQUIM RIGAU PRATS, Girona.
VICTOR MARTIN MIRANDA, Girona.
SALVADOR COSTA CARRERAS, Castell d’Aro.
ALFONS DEU RIERA, natural de Llança i veí de Portbou.
VICENTE ALCAZAR MORENO, Portbou.

42694
NARICS BELLAPART ROURA, Colomers.

52015
FRANCISCO CAMPÁ VALLÉS, Sant Feliu de Guíxols.

53387
DOLORS TURRO OLIVERA, Banyoles.
MARGARITA COMAS SERRA (a) MARTINA, Banyoles
TERESA COMAS SERRA (a) Martina, Banyoles.
DOLORS JUNCÁ CANALLS (a) Carles, Banyoles.

54363
NARCIOS CLE COSTA, Colomers.
PERE CLE PERICH, Colomers.
JOSEP PERICH POU, Colomers.
BALBINA COTCHO VENTURA, Colomers.

EXPEDIENT DE DEPURACIÓ DE FONCTIONARIS
TERESA VALLS RAMÍREZ, Figueres.
ENRIC SANS SALELLAS
PELAYO PRATS PARXÉS, Cadaquès.
PELAYO MARTINEZ APARICIO, Figueres.
ASUNCIÓN MASSAGUER ROSDEVALL
ANTONIA FAIXAS BALAT
FRANCISCO CASTELLVÍ VILA
ESTEBAN CALSINA POCH
REMEDIOS BOSCH SALAMO
MARIA DEL REMEDIO ALSINA BERTRAN
OTILIA BASON CASIMIRO
MARIA TERESA AIGAUBELLA FERRER
FRANCISCA VIDAL COMALAT, Agullana.
DOLORES ALBERT SABATE
PELAYO TORRES DARNES, Figueres.
JOAQUIM SANTALÓ NUALART
MERCEDES CERVERA LOPEZ
JOSEP SOLER GRAU
JOSEP DE LA FUENTE CAMINALS, Figueres.
JOSEP ALEGRI ALBERNI
LLUIS ALSINA PUJOL
MARGARITA ADROHER SERRA
ADELA RIERA CARRÉ, Figueres.
CONCEPCIÓ MORET BASTONS, Figueres.
FERNANDO SABÉ MOLINAS, Figueres.
JOAQUIM BENET JUANOLA, Figueres.
JOAN RODRÍGUEZ CARILLO, Figueres.
ANTONI BRUSES MAJÓ, Figueres.
CIRIACO CONCUSTELL COLLS, Agullana.
EDUARDO RODEJA GALTER, Figueres.
JOSEP CLARA PARERA, Tortellà.
JOSEP BACH BRUGAT, Figueres.
JOSEP MARIA NOGUEÉS SOLER, Figueres.
MARIA GRACIA CLAVAGUERA PORREDÓN, Figueres.
MARTÍ ESPARRAGÒ MARQUÉS, Palafrugell.
MIQUEL DONAT CARITX, Figueres.
ROSA CAMPS VILÀ, Bàscara.
SEBASTIÀ ESCAPA AMORÓS, Figueres.
JAUME MASACH SALA, Boadella.
MAGDALENA PUIG GIRALT, Figueres.
ONOFRE SANTALÓ NUARLART, Figueres.
PERE FORT BRONSOMS, Vilatenim.
MARIA DOLORS CONDOM MASSANAS, L’Escala.
ELVIRA FORTIA CARLES, Figueres.
JAUME COSTA ROCA, Palamós.
TERESA CLIMENT ROSÉS, Figueres.
ROGELIO SOTO LORCA, Sant Llorenç de la Muga.
RICARD BALOT CARLES, Peralada.
SALVADOR FABREGAS SAU, Maçanet de la Selva.

55631
MARIA CRISTIÁ MIR, Girona.
ANGELA BRUÑOL VILA, Banyoles.
MARGARITA WIRSING BORDAS, Sant Feliu de Guíxols.

42213
DOLORS LLAURO DALMAU, Figueres.
SEBASTIAN PLANELLA QUE, Figueres.

54782
CAMILA LLORET ALTAFULLA, Figueres.

54742
VICTORIA GREBOL CREUS, Sant Joan de les Fonts.


510
AGUTÍ MASFERRER FRANCÈS, Tordera. (Veí de Riudarenes)

32603
ANICETO TREMOLS PELL, Cadaqués.

29674
MARIA DOMENECH PERICH, Banyoles.

41579
MARIA DOMENECH PERICH, Banyoles.

45745
NICOLAS JUNCA CAMINADA, Cadaqués.

54199
JOAN PASCUAL PIÑOL, Vidreres.
JOAN FONT BASCUTELLS, Vidreres.
JAUME RIERA CATALA, Vidreres.
ROBERTO BOADA TRALLES, Vidreres.
ANDRES TAULER CASTELLÓ, Vidreres.
SALVADOR SAGRERA MONTELLS, Vidreres.
JOSEP COMAS MARTELL, Vidreres.
JOSEP PLA TORRENT, Vidreres.
TRINIDAD FULLA ROGENT, Vidreres.
MAGDALENA BURSET TONEU, Vidreres.

416
ALBERT CHARBONNEAU VIGNY, Barcelona.

34186
JOAQUIM MASÇO IGUANET, Figueres.

40630
MIQUEL CARRERAS TREBOL, Figueres.

45464
ALFONS CALS FERRER, Figueres.

34195
MARIANO NOUCANUT FONTDECABA, Figueres.

49173
JOAN VILA ROS, Estanyol.
JAUME TORRAMADE ESPAÑOL, Estanyol.

52618
LOROENZO ROVIRA VENDRELL, Sant Gregori.
FRANCESC LECHON ORTIZ, Salt.
FRANCESC PASCAL SEGURA, Salt.
MODEST PALAHI XIFRE, Salt.
LORENÇ DELOS ESPERO, Arenys d’Empordà.
JAUME COLL COLL, Garrigàs.
JOSEP BATLLE SELS, Arenys d’Empordà.
RAMON LLISTOSELLA FERRARO, Vilabertran.
RAMON COSTA MARTÍ, Sant Pere Pescador.
JOSEP ROS TURIAS, Saltet.
JOSEP HORTENSI PUJOL, Garriguella.
JOAN BRANCOS DALMAU, Vilamacolum.

53045
FRANCESC FERRER RIERA, Sant Daniel.
MARTÍ POU MARTÍ, Girona.
JOAQUIM ESTEVA BOSCH, Juià.
CARLES DARNÈ PUJOL, Juià.
JOAN BARTIS PUIG, Juià.
PERE FELIU FONT, Juià.
TORIBIO BUXEDA BATLLE, Juià.
FRANCESC TURA ROURELL, Arbúcies.
PERE FERRER ROURA, Arbúcies.
FRANCESC TURA RAURELL, Arbúcies.
ROBERT FORNELLS GARRIGA, Aiguaviva.

54743
CLEMENTE MORENO NIETO , Pals.
JOSEP MATEU NOGUERO, Sant Joan de Palamós.
PERE CERVERA VALL, Selva de mar.
CELESTINO DANÈS PRAT, Batet.
ISIDRE RODEJA VERGER, Batet.
JOSEP PLANELLA CANALS, Batet.
JOAN GUIX FABREGA, Santa Pau.
JOSEP PLAJA PLA, Sant Feliu de Guíxols.
RAMON FABREGAS DOMINGO, Tosa de Mar.
FAUSTO RODRÍGUEZ, Llagostera.
ESTEBAN POU SUBICH, Llampaies.
FRANCESC PIBERNAT PAGÉS, Llampaies.
MIQUEL AGUILARBUIXEDAS, Vilajuïga.
JAON BECH FARRARO, Peralada.
LUCAS REBOLLO PELAYO, La Jonquera.

56990
JOAN FERRER DURAN (a) Enterrador, Sant Feliu de Guíxols.
ANTONI ROGUATA ROSELLÓ, Sant Feliu de Guíxols.
JOSEP TERRADAS TEIXIDOR, Sant Feliu de Guíxols.
GUILLERMO GARRETA ESTEBAN, Sant Feliu de Guíxols.
JAUME BOUDINA MATARO, Sant Feliu de Guíxols.
ALBERTO GÜITO PALE, Sant Feliu de Guíxols.
MARCELINO ROTLLAN TORNABELLS, Sant Feliu de Guíxols.
ROMULO SUREDA CASTELLÓ, Sant Feliu de Guíxols.
CLEMENTE SANCHEZ GONZÁLEZ, Sant Feliu de Guíxols.
JOSEP TAULER PERALS, Sant Feliu de Guíxols.
VICENTE GUILLEN OLIVA, Sant Feliu de Guíxols.
EDUARDO JOVER ZAPLANA, Sant Feliu de Guíxols.

52016
FRANCESC RIVAS COMPANY, Castell d’Aro.
JOSEP GATIUS BLACH, Castell d’Aro.
MANUEL COLOM BLASI, Sant Feliu de Guíxols.
MIQUEL DEULOFEU MILLET (a) EL BARBA, Sant Feliu de Guíxols.
ANTONI DUASO CLARA, Sant Feliu de Guíxols.
AMADEO BOSCH VILA (a) MATASERPIENTES, Sant Feliu de Guíxols.
BERNABE LLORENS COLELL, Sant Feliu de Guíxols.

53687
BUENAVENTURA MAS CARRERE (a) TIRITA, Sant Feliu de Guíxols.
ERNESTO FABRELLE TORRENT, Sant Feliu de Guíxols.
NARCIS RIBOT VILA , Sant Feliu de Guíxols.
JOAN CASTRO MARTÍNEZ, Sant Feliu de Guíxols.
GEONIMO ABELLA LABERTI , Calonge.
ENRIC SALA MASSANES, Sant Feliu de Guíxols.

53749
JOSEP ORRI SISO, Amer.
ESTEBAN BAUS PAGÉS.
JOSEP BRUGUS SERRA.
SERRA CARRERO JOSÉ.
FRANCESC SERRA CARRERO (a) Paella.
JOSEP SERRA CARRERO.
JESUS SERRA CARRERO.
PERE SERRA AGULLE.
ROSA CARRERO FRIGOLA.
MARIANO PALAHI RIERA.
MARTI TORRAS ROS.
FRANCESC COSTA ALABAU.
JUAN PALAHI ROURA.
BARTOLOME ROURA ROURA.
PERE COMAS PONS.
MARIA COMAS FRIGOLA.
MARI JUANOLA MARI.

48063
JOAN BARTRINA SALA, Sant Joan de les Fonts.

77160 – Guerrillers – 1947.
Rollo 2
Rollo 6
Rollo 10
Rollo 10 Indults i Liquidació
Liquidacions
JOAQUIM PUIG PIDEMUNT, veí de Barcelona, natural d’Osor.
BUENAVENTURA TRIAS DALMAU, veí de Barcelona, natural de Palamós.
ANASTASIO GARCIA CORNELLA, veí de Santa Coloma de Farners, natural de Salt.
FRANCESC COLOMER TORRES, veí de Sarrià de Ter.

50527
JOAN BARTRINA SALA, Sant Joan de les Fonts i altres.

88549
AFARE BARCELONA

51700
ISIDRE IGLESIAS SOLER, Torroella de Montgrí
JOSEP PERALES SERRANO, Calella de Palafrugell
LLORENÇ AULET BARDERA, Riudarenes
JOAQUIM MIR COMAVELLA, Lloret de Mar
JOSEP PERALES SERRA, Calella de Palafrugell
FRANCESC JEREZ RODRÍGUEZ, Calella de Palafrugell
JOSEP MARTINEZ GÓMEZ, Palafrugell
JOSEP BRUNSOM CASAÑAS, Cruïlles.
JOAN FERRER SOLES, Cruïlles
ENRIC XUCLA ANGLADA, Sant Sadurní
MARTIN NOGUE MARTI, La Bisbal
PERE PAYET BOU, La Bisbal
BENET BAÑERA SARRIÀ, Casavells – La Bisbal
JOAN ALSINA OLIVER, Casavells – La Bisbal
EUSEBIO FONT ALSINA, Casavells – La Bisbal
MIQUEL GINESTA COLOMER, Casavells – La Bisbal
JAUME MAS COMELLAS, La Bisbal
NARCIS MUNI NADAL, La Bisbal
JOAN LLONGUERAS FIGUERAS, La Bisbal
ANTONI SALLERAS SERRA, La Bisbal

48626
ANTONI TIXE CASU, Bordils.
JOSEP ALIU MAURISI, Bordils
LLUÍS JULIÁ GICH, Bordils
RAFAEL SERRA CASADEVALL, Bordils
MIQUEL BATET SAU, Bordils
ESCOLÁSTICA VILA PLANAS, Bordils
MARCELINO PERICH EXPÓSITO, Bordils

48941
GUILLERM SALABERT VENTURA, Mollet del Vallès i veí de Lampaies.

45959
PERE CALLIS VALERI, Beguda.

48982
LLUÍS CAMPS GÜELL, Arbúcies.

49064
ÁNGEL JARDÍ VERNET, Vandellòs (Tarragona).

18189
LLUÍS COLL ROURA, Palau Santa Eulàlia.

48948
JOSEP RIDORSA DELMAS, Arbúcies.

49214
MIQUEL CORTINA PERICH, Arbúcies.

7184
JOAQUIN BATLLE FERRER, Tordera.

44364
ENRIC VIÑOLAS GARCIA, Girona.

49489
JOSEP CARDONETS MARTÍ, Argelaguer.

49398
JOAN SAU BABIA (BADIA), Ramió.

44564
JOAN MAYOLA REIXACH, Olot.

46097
FRANCESC RIPOLL BRUNET, Olot.

44714
FRANCESC RIPOLL BRUNET, Olot.

45606
JOSEP COROMINAS ALCUDIA, Olot.


54311
MATEU CASADEVALL BUHIGAS, La Bisbal
JOAN RIBAS SURÒS (a) Cansalada, La Bisbal
ERNEST JORDA PAGÈS, Rupià
JOSEP FERRER CAMPS, Blanes
ANTONI SABIO ZAPATA, Blanes
JOAQUIN DOMENECH BARNILS, Blanes
FRANCISCO SALCEDO ARIAS, Blanes
JAUME ALEÑA ROCA – Blanes
JOAN TOCABENS SAGRERA, Blanes
BENET BALTASAR MARTIN, Blanes
PERE TORRENT VIETA, Blanes.
JOAN GONZALEZ GONZÁLEZ, Blanes
RAFAEL CRESPI MARTIN, Blanes

53818
FRANCESC FABREGA JUANA, Capmany
JOSEP CASANOVAS ROIG, Palau de Savardera
JOAN SERRA CASELLAS, Palau de Savardera
PERE TURRO PAGÈS, Palau de Savardera
CELESTINO DALMAU CASAS, Torroella de Fluvià
JAIME LAPEDRA PIERNAU, Torroella de Fluvià
BAUDILIO ALSINA ESPIGULÉ, Sant Llorenç de la Muga
JOSEP COLCOLL GRAU, Selva de Mar
PERE MASSOT FALCO, Port de la Selva
ANGEL ROCA DALMAU, Ventalló
ALFONS REIXACH COLL, Ventalló
CELESTINO ROIGET FRANQUET, Figueres
MIQUEL PALAHI LLOP, Llers
ÁNGEL VIÑAS LLAONA, Darnius
BALDOMERO OLIVERAS AGRAMUNT, Darnius
PERE FALGAS BARCELÓ, Darnius
ANTONI ELVIRA LOPEZ, Portbou

45370
ROBERT SUREDA BRUGUES, Sant Gregori
ALFONS TARRES COMAS, Sant Gregori
RAFAEL COMAS SERRAT , Sant Gregori
FRANCESC FARRES FÀBREGAS, Sant Gregori
ENRIC PLANAS RIVAS, Sant Gregori
VIDAL VIÑAS CABARROCAS, Sant Gregori
JAUME BOSCH PONSETI, Sant Gregori
JOAN FERRER PIJEM, Sant Gregori
LLUIS COMPAMA GUITART, Sant Gregori
JOAQUIM CASTAÑER PORTAS, Sant Gregori
JOSEP CLOT JUAN, Sant Gregori
ENRIC SELLABONA CAPELLA, Sant Gregori
JOAQUIM CARRERAS SALA, Sant Gregori
ISIDRE FABREGAS MASDEVALL, Sant Gregori
JOSEP ROVIRA VILA, Sant Gregori.
JOAN FABREGAS SERRAT, Sant Gregori.
JOSEP ROS VILANOVA, Sant Gregori.
JOAN SANAHUJA TIMONET, Sant Gregori.
JOAQUIM PLA SOT, Palamós.
VENANCIO JUANALS FORTS, Fanals d’Aro.
EMILIANO BARRERA TENA, Fanals d’Aro.
FELICINO POS ALBERTI, Platja d’Aro.
JAUME MASSO VERGELI, Platja d’Aro o Castell.
LIBERATO MASSO TEIXIDÓ, Platja d’Aro.

44
ISAAC SIMON BEHMOASCH, Intèrpret, Barcelona.

47077
FRANCESC PUIGSEGUR CARRERAS, La Jonquera.

42219
PERE COSMA RIERA, Vilobí d’Onyar.
NARCÍS ROCA PLACIS, Estanyol.
DOMENEC PLANTALECH ROS, Vilobí d’Onyar.

52467
ESTEBAN VICENTE ROCA, Llança.
JAUME BOSCH LLENAS, Sant Daniel
JOAN BOSCH PUIGDEMONT, Sarrià de Ter.

28
DANIEL ZUMAQUERO MORENO, Badalona.
CARLOS FLIX MORERA, Barcelona.
ANTONI SEDO ANA, Barcelona.

16736
JOSEP MERIGO MATEU, Llança.

54750.
FRANCESC VILA LLACH, Les Planes.
MIQUEL SALA SALA, Ventalló.
JOSEP MONTFORT DELMAS, natural de Figueres i veí de Girona.
JOAN BERENGUER ROURA, natural d’Osor i veí d’Amer.
JOAN FONT CARIM, Girona.
PERE VILANOVA ARNAY, Port de la Selva.
PERE ROVIRA FORT, Vila-sacra.
PERE BRUGUES RENART, Vila-sacra.
LLUIS BRUGUERA PRIM, Vila-sacra,.
DIDAC NAVARRO GALLARDO, de Tossa (Llossa).
BERNARDO CATONAT FERRES, Llosses.
LLUIS CAIRO SOMS, Figueres.
LLUIS CLAVEGUERA CANADELL, Figueres.
JOAN CREUS LLOSA, Llança.

55994
LLUÍS RUHÍ SURÓS, Maçanet de la Selva.
JOSEP ESPRIU CULLELL, Maçanet de la Selva.
JOAQUIM MOLA PUIGDOMENCH, Maçanet de la Selva.
JOAN PLANAS BARRERA, Maçanet de la Selva.
ENRIC BANCELLS MASSA, Maçanet de la Selva.
PERE VENDRELL POU, Maçanet de la Selva.
SALVADOR SUÑE LLADÓ, Maçanet de la Selva.
JOSEP FABREGAS VIADER, Maçanet de la Selva.

EXPEDIENT DE DEPURACIÓ, 3259
SALVADOR BOSCH PUYOL, Figueres.

EXPEDIENT DE DEPURACIÓ, 1406
MIQUEL AREGAY BRUGADA, Maçanet de la Selva.

34451
NARCÍS PRAT(S) ADROHER, Maçanet de la Selva.

49827
MIQUEL PRATS UBIETO, Massanes.

53583
JOSEP MARULL PAGÉS, Torroella de Montgrí.

54883
JOAN RAMON MASMIQUEL, Sant Hilari Sacalm.

53961
FRANCESC DE LA CORTINA SOLÉ, Maçanet de la Selva.

56948
NARCIS SUBIRA BARTRINA, Sant Joan de les Abadesses.
PERE COSTA CASALS, Sant Joan de les Abadesses.
RAMON SOLA JUNCÀ, Sant Joan de les Abadesses.
LUCIANO ANGLADA MATARO, Sant Joan de les Abadesses.
JOSEP DURAN OMBRAVELLA, Sant Joan de les Abadesses.
RAIMUNDO PELLICER SOLDEVILLA, Sant Joan de les Abadesses.
JAUME MAS CAMPS, Sant Joan de les Abadesses.
PERE CUESTA RUIZ, Sant Joan de les Abadesses.
JOSEP BERNEDAS REIXACH, Sant Joan de les Abadesses.
RAMON PUJOL BURGUÈS, Sant Joan de les Abadesses.
JAUME COLOM PUIGORIOL, San Joan de les Abadesses.
JOSEP ARRY SERRAT, Sant Joan de les Abadesses.
JAUME REDRESA COLOMER, Sant Joan de les Abadesses.
RAMON BAULENAS ROMA, Sant Joan de les Abadesses.
JOSEP SERRA SUROCA, Sant Joan de les Abadesses.
PELAYO SOLER SERRAT, Sant Joan de les Abadesses.
JAUME VILALTA COLOM, Sant Joan de les Abadesses.
ANTONI ANEIROS BARNOLA, Sant Joan de les Abadesses.

53082
JOSEP CARRES DE LA IGLESIA (a) Ungüent de serp, Figueres

53509
JAUME PALLAROLS CLOPÈS, Sant Hilari Sacalm.
FLORENCI ANDREU CLOS, Sant Hilari Sacalm.
ISIDRE COLLBATALLE DURAN, Sant Hilari Sacalm.
DIDAC BUSQUETS MIRALPEIX, Sant Hilari Sacalm.

53387
FRANCESC RAMON MIRALPEIX, Sant Hilari Sacalm i altres.

58132
JOSEP COLL SERAROLS, Sant Esteve de Llémena i altres.

49823
FRANCESC PALLAROLS CLOPES, Sant Hilari Sacalm i altres.

54363
JOSEP PERICH POU i altres, Colomers.

55047
JOAN ANGELATS GUITART i altres, Anglès.

55984
GAYETANO BAYER PLANELLA
PERE BUSO RIGAU
JOSEP RUBIROLA PADRES
JAUME MASSO COTS
EMILI TORRENTS VIÑAS
ELVIRA GUIOVERT CARITAT
ISIDRO VILA NIERGA
JOSEP ZAMORA MARTÍNEZ
JOAN BYER RICH
JOSEP BYER RICH
LLUIS MUNTADA GUELL
CARMEN SABATER SERRA
RAMON MAS CODINA
MATEO MASSO COTS
NARCIS SONOGUER CULUBERT
CAMILO MASOLIVER GRABULOSA
ESTANISLAO ASENSI GABRIEL
(Sumaris extraviat).

54805
JOSEP MONTSERRAT TEIXIDOR, d Girona.
ISMAEL ASENSIO HERNANDO, Girona.
JOSEP MARTÍNEZ MANZANARES, Quart.
JOSEP SOLER COLOMER, Ribes de Freixes.
ESTEBAN PUJOL VIDAL, Girona.
JOSEP SERRA SALA, Vilafreser.
MELCHOR SERRA SALA, Vilafreser.
JULIO CARBONELL ESTEVE, Torroella de Montgrí.
PERE NICOLAU BURSET, Torroella de Montgrí.
JOSEP JOU COLL, Torroella de Montgrí.
JOAN PUJOL FABRE, Torroella de Montgrí.

55006
LLUIS VENTURA MOLLER, Anglès.
NARCÍS FONTANELLA CARITAT, Sant Esteban de Guiables.

57200
JOSEP LLOVERAS CASADEVALL, Llagostera.
PERE JORDÀ EXPOSITO, Olot.
LLUÍS RIGAT SOLER, Surroca (Ogassa/Puigcerdà).
JOSEP MORETA SALA, Sant Joan de les Abadesses
.
JULIAN XIRGU BERGOÑOZ, Llagostera.
RAMON TORRENT FONT, Sant Jaume de Llierca.
JOQUIM DALMAU SERRAT, Mieres.
LLUÍS ARDAGUER TORREGROSA, Mieres.
JOSEP AYATS ROCA, Montagut.
JOSEP BOADA TORNELL, Les Preses.
FRANCESC ROVIRA SURROCA, Olot.
FRANCESC BOSCH AULINAS, Sant Joan de les Abadesses.
JOSEP GUELL COMAS, Camprodon.
JOSEP MUSTARÓS PALOMERAS, Sant Jaume de Llierca.
JOSEP MARGALL SELLAS, Camprodon.
JOAN PLA PINADELL, Olot.
ESTEBAN GENIS COSTA, Camprodon.
ESTEBAN DOGA NERAS, Camprodon.
JAUME PRADELL SOLER, Camprodon.

54841
JOSEP PORTAS BARRERAS, Blanes.
JOSEP ROS PLANAS, Blanes i altres.

54311
JOAN GONAZALEZ GONZALEZ i altres, Blanes.

54423
ÀNGEL FERNANDEZ CALVO, Girona.
LLUÍS CASADEVALL MASSÓ, Girona.
MIQUEL PARRAMON BASAS, Salt.
JOAN GIRONES TALLEDA, Salt.
PERE CASALS RIBOT, Vilablareix.
LLUÍS MARIA SORT SILLACH, Girona.
RAMON FORNELLS GROS, Girona.
FRANCISCO FORNELLS GROS, Girona.
NARCÍS FORNELLS GROS, Girona.
JOAQUIN AMAT CERVERA, Sant Antoni de Calonge.
JOSEP MARIA LLINAS DEL TORRENT VILA, Salt.
FRANCESC VILA MARTIN, Salt.

30094 - 417
ANTONIO SANCHEZ FERNANDO i altres, Girona.

54097
JOSEP FIGUERES MARQUES i altres, Santa Llogaia del Ter.
PAU AUGÉ VILAMITJANA, Ripoll.
JOSEP MARIA NOGUERA CASADEVALL, Ripoll.
FRANCESC PRAT SOLA, Sant Aniol de Finestres.
FRANCESC JULIÀ VENTURA, Sant Aniol de Finestres.
JAUME OLIVERAS CAMPRODON, Sant Aniol de Finestres.
JOAN CAMPISTOL CORRETGER, Orriols.
JOAN PUIG MIR, Santa Llogaia del Terri.
MIQUEL GRAU ILLA, Rabós de Terri.
MARTIN FELIP CIURANA, Sant Andrés de Terri.
FRANCESC ORRIOLS COLOMER, Puigcerdà.
JOAN BURCH BOSCH, Canet d’Adri.
JOSEP MARIA ALAY CASELLAS, Albons.
FERMIN FANCON SÁNCHEZ, Ripoll.
JOAN AULI HERNÁNDEZ, Olot.
FRANCESC GALAN PUJOL, Ripoll.
DOLORS CANUDAS BACH, Ripoll.
FRANCESC ALSINA COLL, Ripoll.
JOSEP PUJOLA GRABULOSA, Castellfollit de la Roca.
JOAQUIM FAJA COS, Castellfollit de la Roca.
JOAQUIM ABULI MUNTADA, Beguda .
PERE FONT VIU, Ripoll.
JOAN MONELL PUJOL, Mieres.
JOSEP VIÑAS DOMÈNECH, Olot.

55993
MIQUEL PLA COLL, natural de Fortià i veí del Vendrell (Tarragona).
ANTONI GRAU MANERA, Port de la Selva.
PERE PAU FORTIÀ, Llers.
ÀNGEL CABEZAS MORADELL, Cantallops.
JOSEP MANERA FALGUERAS, Pontós.
ESTEBAN COROMINAS ROCA, Espolla.
CASIMIRO CALVEROL CARLES, Espolla.
JOAN GAYOLA CEBRAT, Pau.
LORENZO TEJERO TEJADA, Armentera.
ALFONS SORS PAGÉS, Espolla.
JOAN ESTELA COMTE, Espolla.
MANEL PAGÉS CARDONER, Espolla.
PERE COS NOU, Espolla.
MIQUEL CONSTANSEU ALGAVELLS, Pau.
RENE ALEXANDRE SCHIBI SOLLET, Vilafant.
ISIDRE SORS BOLASELL, Espolla.
MIQUEL MORET JUNCÀ, Pau.

49066
RICARD RENE MIR, Blanes.

53669
NARCÍS ROMAÑACH MASOLLER (a) El peixater, Arbúcies.

52243
JOSEP PUJOL OLIVERES i altres, Castelló d’Empúries.

54741
JOAN SERRAMITJAN RIBAS i altres, Bonmatí.

57012
LLUÍS PLA CUBIÑA i altres, Sant Joan de Palamós.

51742
JUAN CAUFAPÈ RIPOLL, Vilanova de la Muga.
JUAN OLIVERAS V(B)ADRUNA, Biure.
ANTONI PUJOL VERGES, Castelló d’Empúries.
JOAQUIN JUNCA COSTA, Castelló d’Empúries, casat.
ANTONI GUERRA CANET, Castelló d’Empúries.
AURELIO SALA GABRAFIGA, Fortià.
JOSEP VILA RIPOLL, Vilamacolum.
EMILI BERNADAS MARTIN, Maçanet de Cabrenys.
JUAN CARITG SEGUES, Figueres.
LLUÍS AGUER BASACH, Figueres.

54061
JOAN CORONAS GARGANTA, Serinyà.
SATURNINO SANCHEZ MATEOS, Arbúcies.
JOSEP FIGUERAS CASELLAS, Salt.
JOSEP COSTA MASÓ, Girona.
MARTÍ FERRER PLA, Uxal.
FRANCESC COMAS TEIXIDOR Fontcoberta.
JOAN FERRERONS TEIXIDOR, Fontcoberta.
JAUME AVELÍ CASAS, La Bisbal.
MANEL SERRA FERRER, Torroella de Montgrí.
FLORENCIO VALLS SELIS, Salt.
PERE FARRES FREIXAS, Amer.
JOAN SOLER PASTORET, Amer.
JOAN VIE BRUGES, Girona.
NARCÍS BURCH FEISULA, Girona.
MARTÍ DAUN(M)IS VERGES, Girona.
PERE SALLERAS SALINE, Girona.
RICARDO CREIXANS SABATER, Girona.
JOSEP CANTO PRATS, Girona.

36
RAMON PUJADES NIRELL, Alella.

3583
PERE SALA BARCELÓ, l’Escala.

50773
JOAN BEYA RIERA, Esclanya.
ROSENDO CATALA BARNES, Begur.
JOSEP BEYA RIERA, Esclanya.

54786
JOSEP TORRENT CRISTIÀ, Sant Hilari Sacalm.
JOAQUIM TALLADA IGLESIAS, Arbúcies.
JOSEP CREUS PERAFERRER, Llagostera.
JOSEP MARIA TORRENT SIMON, Girona.
JOSEP ANDREU NOGUERA, Arbúcies.
JOAN ANDREU NOGUERA, Arbúcies.
JOSEP CAMPENY CASTAÑÉ, Arbúcies.
FRANCESC GUELL FRADERA, Sant Hilari Sacalm.
RAMÓN PLANCHART COLL, Sant Hilari Sacalm.
MARTÍ CROUS VILARRASA, Sant Hilari Sacalm.
HILARI FERRER CASAS, Sant Hilari Sacalm.
ISIDRE ROCA JULIÀ, Sant Hilari Sacalm.
JOAQUIM ROCA CASAS, Sant Hilari Sacalm.
JOSEP VERNEDA CASALS, Sant Hilari Sacalm.
JOSEP MONER OBIOLS, Sant Hilari Sacalm.

50379
DELFIN SEDO FREIXAS, Bescanó.

50705
ANTONI SERRAT RIDORSA, Arbúcies.

54841/51873
DOMINGO ALABAU AGUSTÍ, Rupia.

54815
JOAN MASSOT TORRENT, Mont-ras.
JOAN LLAUNA OLLER, Mont-ras.

53435
RAIMUNDO RIGAU VIDÓ, Salt.

52274
MIQUEL CASTEY ROVIRA, Les Preses i altres.

55993
MIQUEL PLA COLL, Sant Pere Pescador i altres.

51273
JOAN COSTABELLA TORRES, Sant Pere Pescador i altres.

54112
ENRIC ALEMANY MARTÍ, Torrent.
JOAN ALEMANY MARTÍ, Torrent.

53816
SALVADOR BUSQUETS FERNANDEZ i altres, Banyoles.

53681
FRANCESC VALLS RIBAS i altres, llagostera.

53509
BAUDILIO MASNOU CAMPRODON i altres, Sant Hilari Sacalm.

57630
PERE GAMELL DULL i altres, Osor.

51564
FRANCESC TURPIN ALCAZAR i altres, Figueres.

53393
JULIÀ CASTELLÓ GRAU i altres, La Cellera de Ter.

53542
JOSEP MARIA CASTELLÓ FONT i altres, Mont-ras.
48913
PERE BLANCH RODEJA, Pau.

30384
LLUÍS PIFERRER VIÑAS, Vilanant.

53148
LORENZO BUSQUETS MALAGELADA i altres, Banyoles.

49169
BAUDILIO BUSQUETS TORRAS, Sant Hilari Sacalm.
HILARIO ROTLLAN ROVIRA, Sant Hilari Sacalm.

54744
FRANCESC COLL MEGA, Figueres.

48937
SEGIMUNDO ARGEMI CANTAL, Sant Hilari Sacalm i altres.

48923
FRANCESC MORAGAS BACH, Sant Hilari Sacalm i altres.

595
MOISES MELCHOR BOIXEREU, Figueres.

53148
JOSEP BATALLA VICENS.

51213
PERE PICAÑOL ARBAT, Sant Feliu de Pallerols.
JOSEP SALA PLANA, Sant Feliu de Pallerols.
TOMAS PEÑA NAVARRO, Sant Feliu de Pallerols.
JOSEP CALM AULINAS, Sant Feliu de Pallerols.
CARLES VILA COLOMER, Sant Feliu de Pallerols.
JOAN COMAS RIGALL, Sant Feliu de Pallerols.
DESGRACIAS VILA COLOMER, Sant Feliu de Pallerols.

29054
JOAQUIM MERCADER LLOPART, Fogars de Tordera.
RAMON VILA CAMPS, Fogars de Tordera.
SALVADOR NONELL PUJOL, Fogars de Tordera.
MOISES ROVIRA PAGÈS, Sils.

Expedient de depuració de
MERCEDES GIMENO LLECHA, Figueres
Mestre nacional.

5477(4)
EDUARD SALA VILA, Sant Joan de Palamós.
LLUÍS ANGLADA TEIXIDOR, La Bisbal.

55993
JOSEP MANERA FALGUERA, Pontós.

40324
JOSEP AMER SERRA, La Tallada.

32315
ENRIC AMAT SANTACANA, Cabrera d’Igualada.

36
JOAN GALVANY OLIVERAS, Alella.

33
MELCHOR PERICH GUARDIA, Alella.

127
ANTONI VIDAL VENTURA, Alella.

44030
JOAQUIM RIBAS ROMAGUERA, Tordera.
SALVADOR SALA RAIMUNDO, Fogars de Tordera.

3583
JOAN ESTANY SUREDA, l’Estartit.
JOAN ALABAU PONS, La Tallada.
JOSEP MARTÍ FELIU, La Tallada.
ROQUE MITJAÑAS BAYÓ, La Tallada.

54742
JOAQUIM CARRERAS PADROSA, Girona.
EUGENI MARTINEZ BAÑUELOS, (NO).
JOSEP MARIA MARTÍNEZ, Castelló d’Empúries.

54751
JOAN PADROSA RIBAS, El Far.

54805
JOSEP MONTSERAT TEIXIDOR, Girona.

50490
JOAQUIM ALEMANY FALGÁS, La Tallada.
EVARISTO TORRENT MASPOCH, La Tallada.
JOSEP VERT SALÈS, La Tallada.

147 o 975
JOSEP AUGUET GUSÓ, Bescanó.
FRANCESC VALENTI FÁBREGA, Bescanó.
JOSEP CASADEVALL PUIG, Bescanó.
JOSEP PLANAS BLANCH, Bescanó.

53391
JACINTO BOADA FONT, Bescanó.

54117
JOAN PIBERNAT MASSÓ, Torroella de Montgrí.
BALTASAR TUBERT TORRENT, Torroella de Montgrí.
IGNACIO ALONSO HERAS, Girona.
JOAN ANGLADA PLANTALECH, La Canya.
JOAN PINSACH SOLER, Santa Pau.
MIQUEL VILA ROS, Sant Andreu del Terri.
PERE ROURA MATAMALA, Sant Andreu del Terri.
JOSEP PUJOL VILA, Santa Llogaia del Terri.
JOSEP AYATS COSTA, Sant Andreu del Terri.
JOAN FIGUERES MARQUES, Sant Andreu del Terri.

51700
FRANCISC JEREZ RODRÍGUEZ, Calella de Palafrugell.
JOSEP PERALES SERRANO, Calella de Palafrugell.
JOSEP MARTINEZ GÓMEZ, Palafrugell.

52097
JOSEP GARGANTA TORRES, Bordils.
JOAN FERRAN SAU, Bordils.
FRANCESC PUIG PERICH, Bordils.
PERE CASADEMONT BRUGUÉS, Bordils.
ANTONI GARCIA PONS, Bordils
MARTIN RIBOT PLANAS, Bordils.

50054
ONOFRE ALABAU NOGUER, La Tallada.

61538
JOAN SABATER ROIG, Llança.

52085
JOAN SABATER ROIG, Llança.
VALERIO PINTO PRATS (a) El Valeri, Barcelona.

52525
LLUIS BORI ORRIOLS, Campdevànol.

52118
PERE FERNANDEZ LLIGADAS, Riudaura.
JOAN CANALS FONS, Riudaura.
ISIDRE CASALPRIM CORGOY, Riudaura.
JOSEP PARRA BUSQUET, Riudaura.
MANUEL CASALPRIM COMERA, Riudaura.
FELIPE CRUELLS SANTAMARIA, Riudaura.
JOAN BOSCH CASTELAR, Olot.
MIQUEL COSCOY PUJOLRIU, Sant Esteban d’en Bas.
JOAN MASSERENGUER MOLINERO, Sant Esteban d’en Bas.
ISIDRE ESPUÑA RUBIO, Olot.
BENJAMIN PLAZA RUIZ, Olot.
ISIDRE JUANOLA PEIRIS, Olot.
DANIEL SARBOSA TEIXIDOR, Castellfollit de la Roca.
JOAN COMAMALA FIGUERAS, Castellfollit de la Roca.
ISIDRE COMAS PAGÈS, Arbúcies.

45267
JOSEP MALAGRABA AIGUABELLA, Llança.

54098
DIEGO FA FELIU, Llança.

54113
ENRIC SALVA SOLER, Llança.
EMILI GALIA TULL, Ventalló.
MIQUEL PUIGVERT COSTA, Ventalló.
FRANCESC BERNAT PÉREZ, Ventalló.
SALVADOR ALBERT PEY, Ventalló.
JOAN CASADEVALL GENER, Armentera.
JOAN BLANCH PUIG, Armentera.
JOAN MASMARTÍ FONT, Armentera.
AMTONI SALA SALA, Ventalló.
JOSEP SERRA MARTÍ, Ventalló.
JOSEP MARTORELL FERRER, Vilarrobau.
JOSEP TRULL LAPEDRA, VENTALLÓ.

50877
ANTONI FERRER TRAMUNT, Llança.

33751
ESTEBAN AYATS VILA, Llança.

18418
JOSEP PARES FÀBREGA, Vilajuïga.

53387
JOAQUIM VILANOVA BOSCH, Llança.
PABLO ORIOL DE PRIMO, Llança.

54782
JOAN ARNAU FELIU, Llança.

3899
PERE COLL LAGRESA, Llança.

54883
PERE VILA ESTELA, Llança.

53008
JOAN PASSARRIUS CARBÓ, Torroella de Montgrí.
MARTIRIAN BERTRAN VEHI, Arenys d’Empordà.
JUAN GABARROCAS PARADECLA, Aiguaviva.
ANTONI GIRONA CASTRO, Luquinela de las Torres (Almeria).
CRISTOBAL LÓPEZ BONILLO, Arbaleas.
JOAQUIM SERRA CASAS, Banyoles.
NARCISO BORREL TURRÓ, Riudellots de la Selva.
TOMÁS GREBOL LLORET, Santa Llogaia de Alguema.
NICANOR ROMAGUERA CULUBRET, Girona.
JOSEP PAYET SERBIA, Salt.
JOAQUIM VALLS OSTEN, Salt.
JOAQUIM TRIAS COLL,Salt.
PERE CASAGRAN CODINACH, Flaçà.

48938
JOSEP ALBRICH SALA, Ogassa.

45446
VICTORIANO MIGUEL FERNÁNDEZ (A) PAISANO, Ripoll.

39133
MIGUEL ALMELA SANCHO, Ripoll.

33125
JOSEP ROST COMPTE, Vilademuls.

39139
MIQUEL ALMELA SANCHO, Ripoll.

50898
ENRIC LLINAS PARES, Girona.

7578
GUMERSINDO PACHECO LAGUNA, Ripoll.

45516
RAFAEL COSTA ARQUES, Ripoll.

16519
JOSEP MIRO VALLS, Benillova (Olot).

49162 I 48486
SEVERO CANALS SOY, Ripoll.

54742
ISIDRE GRASSA CASADEVALL, Les Planes.

50467
JOSEP BALLESTEROS GONZÁLEZ, Tossa.
MANUEL REY FERNÁNDEZ, Castelló d’Empúries.
JOSEP SEGURA VIDAL, Sant Antoni de Calonge.
LLUÍS CALDERIQUE SAGUÉ, Cistella.
MATEU GIRÓ FÀBREGA, Roses.
JOSEP MONLEON DE LA LLUVIA, Llança.
JOAQUIM FORCADA VIDAL, Garriguella.
MIQUEL MAS SOLA, Garriguella.
JOSEP VILA MASOLIVER, Les Presses.
JOSEP DORCA CALLIS, Les Presses.

53858
JOSEP FITO SEGARES, Terrassa.
CARMEN BLANCO CHAO, Sabana.
RICARD LIBORIO PIFERRER, Vilanant.
JOAN RADO FERRER, Figueres.
ANTONI PUJOL CANTEY, Darnius.
MARTÍN DELOS MINOBIS, Darnius.
GURMENSINDO FELIP CUSIÑE, Avinyonet de Puigventós.
JOSEP BADEN SOLÁ, Torroella de Fluvià.
ALBERT CANALS MASET, Torroella de Fluvià.
ANACLETO PUENTE VALLEJO, Olot.
JOSEP CANPAÑA ORTEGA, Castelló d’Empúries.
ENRIC NOGUER PALOL, Castelló d’Empúries.
VICENTE CLAUSELL PASTOR, Ribes de Freser.
LEANDRE MALE GARCIA, Figueres.

54784
JOAQUIM ESTELLER TRAVER, Puigcerdà.
FELIPE CANALS VERDI, AMER.
JOAN PIGEM VIÑOLAS, Quart.
JOAN (X)SABADIA GISPERT, Celrà.
LORENZO GIMPERT BONADA, Quart.
CARLOS MADRIA VIDAL, Quart.
BLAS MATA PLAJA, Quart.
MARCIANO ANGLADA COMAS, Quart.
PERE COROMINAS PRAT, Girona.
JOSEP PLANELL COLLELL, Bescanó.
ANGELA RIQUEI SERRA, Sant Esteban de Llémena.
ANTONIO CERVIA CORTADA, La Talayá.
JOAN JUANMIQUEL VENTALLÓ, Vilafreser.
JOAN FREIXAS PONS, Vilafreser.
JOSEP MANTÉ LLAONA, Vilafreser.
JOSEP OLIVERAS SENTALÓ, Vilafreser.
JOSEP ROURA MATEU, Banyoles.
TOMÁS COSTA MASÓ, Banyoles.
ANTONIO MASERGAS GALCERÁN, Girona.
FRANCESC MASERGAS LLADÓ, Girona.
CARME CARRERAS FONTANÉ, Banyoles.
ELISA CARRERAS FONTANÉ, Banyoles.

1157 i 68
Laureano Lorca Lopez, i Juan lorca Dalmau, Figueres.

56230
JOAN BOSCH RIERA, Banyoles
FERMIN RODRÍGUEZ ROA, Llagostera.
DAMIAN BATLLE FERRER, Vilopriu.
JOAN COLL FERRER, Vilopriu.
CRISTOBAL FORTIA MASSÓ, Celrà.
ESTEBAN HOMS XARGAY, Bordils.
LLUÍS CONGOST PAGÈS, Celrà.
JOAQUIM JUANOLA QUINTANA, Celrà.
JOAN TARRATS MANLLEU, Banyoles.
JOAN FORRASTÉ ALBERTÍ, Girona.
AMADEU PUIGMOLER COMAS, Llagostera.
ALEJANDRO VILA COLOMER, Sant Feliu de Pallerols.
JOSEP VILA COROMINAS, de Sant Feliu de Pallerols.
MIQUEL COMAS RIPOLL, de Sant Feliu de Pallerols.
MIQUEL COMAS RIPOLL, de Sant Feliu de Pallerols.
JOSEP DUÑACH XAMBÓ, Baget.
MARTÍ COLL SUÑÉ, Baget.
JOAN CARRERA MOLAS, Baget.
JOSEP PUIGMAL CASADESUS, Baget.
LLUÍS GRABULOSA SUCARRATS, Sant Feliu de Pallerols.
JOSEP CASADEVALL COLOMÉ, La Cellera de Ter.
PERE COLLADO SÁNCHEZ, La Jonquera.
DAMIAN PUIG FARJAS, Olot.
PERE PUIG BADRUNA, Figueres.
BELISARIO BARBA BERMEJO, Girona.

21439
FRANCISCO ALBEROLA PÉREZ, Roses.

68989 i 46141
ANGEL DURAN NADAL, Sant Joan de les Abadesses.

11273
ANTONIO CALERO BARCELÓ, Girona/Portbou.

49846
CONRADO CANALS CASAS, Salt.

52270
PERE A. MARTINEZ CASTILLO, Puigcerdà.

53504
JAUME GUIXERAS COSTABELLA, Sant Mori.
CASIO POCHS SALO
PERE PRUNEDA JORDI
EMILI CASADEVALL CARRÉ, Mont ras.
PERE REGALAT VIDAL COSTA, Mont ras.
FRANCESC PADROSA COSTA, Mont ras.
CARLES PUIG SABALLS, Mont ras.
JOSEP FONQUERNA SERRA, Pals.
ENRIC POLO JUAN, Pals.
ESTEBAN FABRELLAS COMAS, Pals.
PERE VIADER PLANAS, Palamós.
ANTONI (B)VIARNES ZURITA, Palamós.
CARLES GIRONES CUBIES, Palamós.

49005
JOAN MAURICI VILA, Salt.

54742
JOAQUIM CARRERAS PADROSA, Girona.
ISIDRE GRASSA CASADEVALL, Les planes.
EUGENI MARTÍNEZ BAÑUELOS, Ripoll.
JOSEP MARIA MARTÍNEZ JIMÉNEZ, Castelló d’Empúries.
LORENZO PARAROLS SERRA, Tortellà.
JULIAN AMBAS DOMÈNECH, Santa Pau.
VICTORIA GREBOL CREUS, Sant Joan de les Fonts.
JOSEP TEIXIDOR BRUGES, Bascarà.
JOAN LLANET IGLESIAS, Cabanes.
FRANCESC ALEGRI FONTDECABA, de Vilatenim.
MARTIN MONT DAUNES, Peralada.
MIQUEL RODA PUJADAS, Vilarnadal.
SALVI FAJOL CELS, Cabanes.
JOSEP BUSQUETS CASELLAS, Vilarnadal.
EMERIO(EMILIO) CAMPS BUXEDA, Figueres.
MARCELINO CAPDEVILA VERDAGUER, Girona.
JOAN PUIG COMALADA, Sarrià de Ter.
JOAN SALVADO TORRES, Girona.
EMILI VIÑAS GICH, Maçanet de la Selva.
PERE TAULER CROUS, Salt.
EMERICO CATEURA RIBOT, La Bisbal.

50877
MARIANO TORRENT RAMIS, Vilasacra.
JOSEP TERRADAS FARRO, Cistella.
SALVADOR CONGOST ROIG, Cistella.
JOAN TORRENT GABAÑO, Cistella.
BUENAVENTURA TORRECABOTA FREIXENET, Cistella.
AGUSTÍ PAU GRANOLLERAS, Cistella.
JOAN RIBOT ESPERT, Roses.
FRANCESC (H)ENCHE RIOS, Roses.
ANTONI FERRER TRAMUNT, Llança.

40570
JOSEP PUIG PUJADAS, Figueres.

53374
JOSEP ALBERTI POU, Blanes.
JOSEP ANDREU COSTAS, Blanes.
JOSEP CARDONA TOMÀS, Lloret de Mar.
FRANCESC GALLART FERRER, Blanes.
JOSEP LLOV(B)MONTANER, Blanes.
JOSEP MARTINEZ BRETONES, Blanes.
JOSEP MARTINEZ TAPIAS (a) El Puñales.
FRANCISCO PONSDOMENCH REYNALDOS, Blanes.
CASIANO VASALLO MONTESINO, Blanes.
RAMON MASSIP PRAT, Blanes.
JOSEP BRUGET SERRA, Blanes.
BRUNO PASCUAL CARLES (a) PAELLA, Blanes.

48950
TOMAS RUBIO LOPEZ, Ripoll.

50287
PERE GARCIA BANCH, Esquirols.
RICARDOPUERTAS OVIEDO, Blanes.
JOAQUIM LLORENS RODA, Blanes.

54736
JOAN TEXIDOR CASADEVALL, Girona.
JOSEP MARIA POUS SABATER, Girona.
ENRIC VILA CAIZAS, Girona.
JAUME SOLER PALET, Girona.
JOAN PEREFERRER VENTURA, SALT.
JOSEP MASCARELL ESCRIBÁ, SALT.
JUSTO PERUGA TOYAS, Girona.
EMILI GUITART COLL, Girona.
AMADEO MARTINELL VALLS, Girona.
JOAN JULIA COSTA, Sant Joan de Mollet.

72782
PLACIDO ORTÍZ GRATAL
SIMÓN GRACIA FERINGÁN
VICTORIANO MUÑOZ TRESERRAS
VICENTE FUENTES PÉREZ
ANTONIO DÍAZ GARCÍA
WENCESLOA JIMENEZ ORIVE
SALVADOR LUIS BENITO
MARIANO AGUAYO MORAN
CÉSAR SABORIT CARRILEIRO
DANIEL GONZALEZ MARIN
ANACLETO “a” Chaval
RAMÇON LLANEI PONS

405
Bartolome Roca Garriga, de Roda de ter.
José Teixidor Pous, Roda de ter.
Martin Berges Rabau (a) El Bufa, Barcelona.
Justo Pares Salvans, Roda de ter.
Domingo Padro Valldaura, Navàs.
José Tomàs Gómez, Barcelona.
Rufino Puigdollers Margenet, Roda de ter.
Juan Puga Peña, Barcelona.
Guillermo Ratera Jordà, Calls (Barcelona).
Tomàs Soto Pérez, Barcelona.
Andrés Serrano Miñarro, Barcelona.
Ramon Torren Vilaseca, Gurb (Barcelona).
Ramon Torrescassana Riu, Gurb.
Simón Tomes García, Monistrol.
Aquilin Rodríguez García, Valsarell.
Valentin Trape Prat, de 40 anys, Barcelona.
Asunción Teran Rodríguez, Barcelona.
Ramon Rodríguez Canovas, Madrid.
Cirilo Ancuita Sanz, Monistrol.

50498
Carmen Palahi Puater, Sant Daniel (Girona).
Conxita Reverter Riera, Banyoles.
Carlos Martínez Zaplana, Girona.
Salvador Alvareda Moreno, Girona.

51267
MARGARITA ROCA PERA, Barcelona.

39248
GERONIMO CILLEROS CASTILLA, torelló.
pEDRO BARCONS PUIGDECANET, Torelló.

11271
Guàrdies civils de la comandància DE BARCELONA
ANTONIO ESCOBAR HUERTA, CORONEL DE LA GUÀRDIA CIVIL.
FRANCISCO BROTONS GÓMEZ, CORONEL “ “.
ANTONIO MORENO SUERO.
MODESTO LARA MOLINS.
MARIANO AZNAR MONFORT.
FELIX GABARI ORTET.
MANUEL HERVAS RODRÍGUEZ.
ARTURO GUERRERO RUIZ.
VICTORINO CARBALLEDO FERRER.
MIGUEL MARTIN VÁZQUEZ.
MIGUEL RIVILLO ALVAREZ.
MARCELINO MUÑOZ GONZÁLEZ.
LUIS ESPINOSA ORTIZ.
JOSEP AGUILERA MORENTE.
LLUIS COSTELL SALIDO.
JUAN ALIAGA CRESPI.

55111
josep mas tió, ripoll.

76811
JUAN COMELLAS FARRÁS.
JAUME MASANA SALTÓ.
MARCELINO MASANA VANCELL.

82579
94457
86405
81366
RAMON VILA CAPDEVILLA “CARACREMADA”.

49745
MANUEL SUAREZ GARCIA LABRADOR, natural de Madrid i veí de Girona.
DOLORES CORRAL RODRÍGUEZ, natural de Santiago de Compostela i veïna de Girona.

58206
PERE JUTGLAR FRIGOLA, Olot.
PERE ROURA CASAMITJANA, Montagut.
PERE GRABULOSA GARRIGA, Montagut.
JAUME COROMINAS BATRINA, Montagut.
FRANCISCA COROMINAS SUÑER, Montagut.
LORENZO CONGOSTI URICH, Olot.
FERNANDO ROSELL DESCAMPS, Olot.
PERE MALLARACH LLAGOSTERA, Olot.
JORGE RANGIL GIL, Montagut.
JOSEP VINET PUJAIS, Montagut
TEODORO BALAGUER RODOREDA, Montagut.
JOAN BADOSA RICART, Montagut.
JOAN VILA VILA, Montagut.
PERE COROMINAS VENTURA, Olot.
JOAN BOSCH COSTA, Montagut.

36961
ESTEBAN COROMINAS CODINA, Els Hostalets d’en Bas.
LLUÍS PRATS BO(A)LADA, Barcelona.
JOAN CUATRECASES TARRUS, Hostalets de Sant Esteve d’en Bas.
VICTORIANO OBON ALBA.
JESUS TELLO GARCIA.
JUAN BAYO COROMINAS, Sant Esteve d’en Bas.

51925
RAMON CALM MASOLLIVER, Sant Privat d’en Bas.
SALVADOR CAPAFONT MATEU, Olot.
ESTEBAN BARRIS BOHIGAS, Sant Pere de les Preses.
JACINTO ESPUNA PAGÈS, Sant Pere de les Preses.
FRANCESC ALIVES VILANOVA Sant Pere de les Preses.
ENRIC BOIX GOIG, Olot.
51360
JOSEP VILA COLL, Vilobí d’Onyar.
TOMAS CASADEVALL PORTET, Vilobí d’Onyar.
JOAQUIM COT CLARA, Sant Dalmai.
FRANCISCO CLAVERIA FORS, Riudarenes.
MARTIN MIRET BOADAS, Riudarenes.
RAMON ASTORT LLADO, Riudarenes.
JOAN RIBAS MUNDET, Riudarenes.


374
GINES BARO COSTA, Orriols.
LLUÍS COMAS MATAMALA, Sant Gregori.
JOAN ANGELATS GUITART, Anglès.
SEBASTIA MICALO BOSCH, Cervià de Ter.
JOSEP VILARDELL RIGAL, Ventalló.
PERE RIERA GIRAL, Lloret de Mar.
PERE SURROCA ROURA, Banyoles.
SILVERI SOLER GROSAS Girona.
PERE FORN TOMÀS, Sant Feliu de Guíxols.
JAUME MAURA SABATER, Sant Feliu de Guíxols

54097
PAU AUGÉ VILAMITJANA, Ripoll.
JOSEP MARIA NOGUERA CASADEVALL, Ripoll.
FRANCESC PRAT SOLA, Sant Aniol de Finestres.
FRANCESC JULIÀ VENTURA, Sant Aniol de Finestres.
JAUME OLIVERAS CAMPRODON, Sant Aniol de Finestres.
JOAN CAMPISTOL CORRETGER,Orriols.
JOSEP FIGUERAS MARQUES, Santa Llogaia de Terri.
JOAN PUIG MIR, 50 anys, Santa Llogaia de Terri.
MIQUEL GRAU ILLA, 57 anys, Rabós de Terri.
MARTIN FELIP CIURANA, Sant Andrés de Terri.
FRANCESC ORRIOLS COLOMER, Puigcerdà.
JOAN BURCH BOSCH, 25 anys, Canet d’Adri.
JOSEP MARIA ALAY CASELLAS, Albons.
FERMIN FANCON SÁNCHEZ, Ripoll.
JOAN AULI HERNÁNDEZ, Olot.
FRANCESC GALAN PUJOL, Ripoll.
DOLORS CANUDAS BACH, Ripoll.
FRANCESC ALSINA COLL, Ripoll.
JOSEP PUJOLA GRABULOSA, Castellfollit de la Roca.
JOAQUIM FAJA COS, Castellfollit de la Roca.
JOAQUIM ABULI MUNTADA, Beguda.
PERE FONT VIU, Ripoll.
JOAN MONELL PUJOL, Mieres.
JOSEP VIÑAS DOMÈNECH, Olot.

52953
JOSEP JOFRA FAJOL, Fortià.
PERE BARCONS FEIXA, La Pinya
JOAN SANTAEULALIA FAJEDA, Sant Privat d’en Bas.
JAUME VIROSTA BERGA, La Pinya.
JOSEP CUESTA FORNAS, Olot.
MIQUEL PAGÈS SIDERA (a) CHOLITO, El Mallol.
JOAN SOY ABEL, Sant Privat d’en Bas.
LLUÍS SUBIRA VERGES, Fortià.
FLORENCI VIDAL BRUGES, Fortià.
RAMON CONDOM NICOLAU, Fortià.
CARMELO COLLS AMIEL, Fortià.

54145
MANUEL ARTOLA CASALS, Santa Coloma de Farners.
ÁNGEL BARBERI CAMPILONCH, Olot.
ÀNGEL ARNAU GUITART (a) LA TISA, Olot.
ESTEBAN BARTRINA MACIAS, Olot.
ANGELA VALERO CASANOVA, Olot.
JOAN BAGUE RIBOT, Sant Esteve d’en Bas.
PERE GUIX DANÈS, Banyoles.
JOSEP BADIA BECHE, Olot.

53435
RAIMUNDO RIGAU RIBÓ, Salt.
TEODORO SALA ROBLES, de Salt.
PERE COROMINAS BLANQUERA, Salt.
GALO POU BOSCH, Salt.
ISIDRE SOLÁ LLOPART, Salt.
JUAN PEDRA BADIA, Salt.
MARCELINO BUXEDA GRAU, Salt.
MIQUEL MARTÍ POUS, de Salt.
PERE BRUCHS MATAMALA, Salt.
JOSEP CARBONELL BRUGADA, Salt.
JOSEP ESTAÑOL XIFRA, Salt.

50491
BENET FERRER VIÑALS, Sant Miquel de Campmajor.
CONRADO CRUAÑAS PUJOL, Sant Joan les Fonts.
JOAQUIM MASO LLAGOSTERA, Beguda.
ENRIC PUIG ESGLEYAS, Llagostera.
JOAQUIM JUNQUE PAGÈS, Llagostera.
FLORENCI PARES CAPALLERAS, Llagostera.
MIQUEL CALLIS VALES, Beguda.
PERE PASTORET MAYOLÀ, Beguda.

53058
JOSEP SALOMO CAMPS, Arbúcies.
PERE BADOS AYGUADE, Arbúcies.
AGUSTIN PELEGRI MUSOLL, Arbúcies.
JAUME IGLESIAS PATITEU, Arbúcies.
LLUÍS MOLLERA MAGEM, Arbúcies.
PERE IGLESIAS PATITEU, Arbúcies.
SALVADOR VILAFORT BUCH, Arbúcies.
ESTEBAN FREIXAS CIURO, Arbúcies.

57012
JOAN ESTAÑOL ROURA, Banyoles.
COLOMA FONT CANALS, Banyoles.
LLUÍS FERRER GIRONA, Palamós.
VICENTE BESALDUC MATEU, Sant Joan de Palamós.
NARCIS RIBERA PLÀ, Palamós.
ENRIC CONDOM SIMON, Palamós.
JOSEP PLAY(J)A JUAN, Sant Joan de Palamós.
LLUÍS PLÀ CUBIÑÀ, Sant Joan de Palamós.
ISIDRE BRAMON FRANCH, Mianeges.
NARCÍS PAU MASSANAS, Vilanna.
JOSEP ROSELL GEIS, de Cervià de Ter.
PERE ROSELL GEIS, Cervià de Ter.
JAUME COMAS GUIBAS, Cervià de Ter.
LORENZO COTCHO VENTALLO, Cervià de Ter.
JOSEP GARRIGA BOSCH, Cervià de Ter.
MIQUEL BAGUE MESTRES, Cervià de Ter.
JOSEP ROSELL ROSELL, Cervià de Ter.
JOSEP PLA PLANES, Cervià de Ter.
JOSEP COMAS POCH, Cervià de Ter.
ANTONIO MARCH MASCAROS, Cervià de Ter.

57630
PERE ISACH AGUSTÍ, Sant Pere d’Osor.
PERE EXPOSITO CORNELLA, Sant Pere d’Osor.
ANTONI COROMINAS COMAS, Sant Pere d’Osor.
FERNANDO GAMELL COLL, Sant Pere d’Osor.
JOSEP PALLAROLS CANTAL, Sant Pere d’Osor.
JOSEP MORELLA MONTADA, Sant Pere d’Osor.
AGUSTÍ PUIGDELLOSAS SELLES, Sant Pere d’Osor.
ANTONI COROMINAS CARRERAS, Sant Pere d’Osor.
JOAN RABIONET VILA, Sant Pere d’Osor.
PERE GAMELL DULL, Sant Pere d’Osor.
PABLO OBIOLS PIDEVALL, Sant Pere d’Osor.

52338
ANTONI SANCHEZ MARCOS, Girona.
PERE CONESA GARCIA, Girona.
JOSEP RAMOS SANZ, Girona.
ENRIC TARRADELLAS SARBOSA, Girona.
EUSEBI COMAS TEIXIDOR, Girona.
JESUS MANEL BALLESTEROS BENGOECHEA, Girona.
RAFAEL PUIG TORRENTÁ, Salt.

52806
SIMON SALA SOLIVERAS, Sant Esteve d’En Bas.
PERE LLAGOSTERA SALA, Sant Esteve d’En Bas.
LLUÍS MURLA (MORALA) LLAGOSTERA, Sant Esteve d’En Bas.
ESTEBAN GELIS RIERA, Sant Esteve d’En Bas.
JOAN ORDEIX CASADELLA, Sant Esteve d’En Bas.
JOAN BAGUE RIBOT, Sant Esteve d’En Bas.
ISIDRE GELIS SALA, Sant Esteve d’En Bas.
JOAN FALGUERAS FONT.
ANTONI FERRER FERRERONS, Sant Esteve d’En Bas.

54733
ENRIQUE LLOPART CARRERAS, Santa Eugenia de Ter.
MIGUEL VILABELLA LLOVERAS, La Pera.
JOAN SUBIRANA FONT, Olot.
FRANCESC DUMANJO BARDERA, Santa Pau.
JOAN PLANELLA CODINA, Santa Pau.
JOAN SUBIRAS LLAGOSTERA, Santa Pau.
RAFAEL PRATS ROIG, Santa Pau.
ESTEBAN TRIADU ROCA, Santa Pau.
FRANCESC MOISE(T) BAYE, de Sallent.
JOSEP GUELL GIRGAS, Santa Pau.
JOSEP PINSACH COROMINA, Santa Pau.
FRANCESC MASO SUBIRAS, Olot.
JOSEP PICART PLANA, Santa Pau.
JOAN ARIAS ADAN, Sant Joan de les Abadesses.
JOAN BADOSA BASAGAÑAS, Castellfollit de la Roca.
JULIAN BASAGAÑAS FIGUERAS, Castellfollit de la Roca.
JAUME SOLÁ MORET, Vilallonga del Ter.
AGUSTÍ BONAL PRIETO Puigcerdà. Condemnat a 20 anys de presó.

6020
MIQUEL FERNANDEZ GUMBAU, Figueres.

52603
RAMON AUBERT CROS, Olot.
JOSEP COMPLA CASADELLA, La Canya.
PERE MASOLLER BUSQUET, La Canya.
JOAN BRUGADA GIRAL, la Vall de Bianya.
PERE PUIG DORCA, Olot.
JOSEP SOY PLANAGUMA, Olot.
ANTONIO VILA TORRENT, Montagut.
JOSEP SALA GUIX, Montagut.
JOSEP BOSCH PLANA, Montagut.
ISIDRE ROCA VILA, Montagut.

53048
AGUSTÍ RIUS ARQUES, Crespià.
AGUSTÍ ROS TERRADAS, Crespià.
LLUÍS FERRES PRADA, Girona.
JAUME MIR LLORENS, Crespià.
JOSEP BARDERA PORCHES, Crespià.
JOAQUIN OVIEDO IMBERT, Girona.
JOAN BAYES MARTÍ, Avinyonet de Puigventós.
JOSEP CAIXAS FITA, Boadella.
LEANDRE GENIS MISVASCA, Cantallops.


51479
Agustin Armengol Mateu, Girona.
Francesc Gimenez GUTIÉRREZ, Girona.
Josep Diaz Guerra Calabuig, Girona.
Jacinto Grau Batlle, Girona.
Joan Lorenzo Alcalde, Figueres.
Carles Rahola Llorens, Girona.
Juan Gimbernat Padrosa, Girona.
Josep Caps Nonell, Celrà.

46123
Antoni Elvira Lopez, Portbou.

53731
JOAN OLLE SALA, Santa Pau.
MIQUEL ORIOL CASADELLA. Sant Privat d’en Bas.
PERE PAIRO ESPUÑA, Mallol (Ajuntament de Sant Privat d’en Bas.
JOSEP DANES PAIRO, Mallol.

JOAN VERDAGUER ROSELL, Batet.
FERMIN CALVET LLINÀS, Riudellots de la Selva.
PERE VIÑOLAS REYNER, Riudellots de la Selva.
JAUME MASSA SOLER, Riudellots de la Selva.
ENRIC DUCH MARTÍ, veí de Riudellots de la Selva.
JOSEP BOET BUSQUETS, Riudellots de la Selva.
PERE ABRÀS BOADAS, Riudellots de la Selva.
MIQUEL TRIOLA RAMIÓ, Fornells de la Selva.
ANTONÍ SALA GARANGOU, veí de Riudellots de la Selva.

47195
JOAQUIM CAMPS V(B)ANCELLS, Vidreres.
AMADEU BACH FELIU, Vidreres, alcalde de Vidreres el 1933.
JOSEP TRIAS BURSET, Vidreres.

54729
PERE ROGER ESPLUGAS, Regencós.
JAUME RELAT LLOPART, Fogars de Tordera.
PERE HEREDIA MATA, Hostalric
JOAN GUITART ROCA, Hostalric.
JOAN PUJOL PLANAS, Fornells de la Selva.
LLUÍS PUIGTIÓ TORRENS, Grions.
JOSEP GUARDO MURÉ, Hostalric.
ISIDRE GELIS SALA, Sant Esteve d’en Bas.
JOAN COLOMER MASSÓ, San Acisclo de Colltort.
FRANCISCO FERRER ALSINA, Hostalric.
JOAN BARTRINA RIBAS, Sant Joan de les Fonts.
JAUME COLOMER MASSÓ, Sant Feliu de Pallerols.
JOAQUIN VIDAL CONGOST, Fornells de la Selva.
JAUME MIRO BARRIS, Regencós.
RAMÓN MIRANDA PUJOL, Regencós.
JOAQUIN COMALADA BACETS, Fornells de la Selva
FELIX AMAT PALLI, Girona.
JOAN PALMADA CASALS, Fornells de la Selva.
JOSEP FRANCISCO PAU, Fornells de la Selva.
RAMON PLANAGUMÀ CANADELL, Olot.

497
DIONISIO DEU CASALS, Olot,.

49028
PERE LLAGOSTERA FORTET, Olot.

34560
LLUÍS LLORENS FORADADA, Hostalets d’en Bas.

49459
MIQUEL RIUS VILA, La Pinya.

49603
ALBERT BATLLE FERRER, Vilopriu.
JAUME RIGALL BOSCH, Vilopriu.
JOAN COLL PELLICER, Vilopriu.
JOSEP VALLS CARRERAS, Vilopriu.

46079
SEGUNDO JORDÀ GIL, Puigcerdà.

54306
MIGUEL OLIVERAS XIFRE, Sant Aniol de Finestres.
JOAQUIN SAYOLS VILA, Sant Esteve de Llémena.
ENRIC GISPERT RISECH, Llagostera.
MANUEL REIG SALA, Sant Miguel de Campmajor.
FLORENCIO RIQUE SERRA, Sant Esteve de Llémena.
ESTEBAN VILA BOIX, Sant Aniol de Finestres.
JOSEP SERRAT ARNAU, Santa Coloma de Farners.
JOSEP PRATS SOLA, Sant Aniol de Finestres.

68425
JOSEP ARROYO VIÑETS, Tortellà.
BAUDILIO LÓPEZ HERNÁNDEZ, Tortellà.
DOMINGO ORTIZ DE ZARATE DEL RIO, Tortellà.
CASIMIRO MORANTE REDONDO, Tortellà.
JOSEP ROURA SIMON, Tortellà.
MANUEL CONDE IGLESIAS, Olot.
GREGORIO CONDE IGLESIAS, Olot.
FRANCISCO ESCARTIN CARDONA, Besalú.

37510
PERE IGLESIAS BOSCH, natural d’Arbúcies i veí de Manresa

49211
CONRAD ALBAREDA IGLESIAS, Les Planes.

44403
MIQUEL SALA COMA, Montagut.

44659
FELIP BOSCH SOLER, natural de Figueres i veí de Barcelona.
JOAN COMAS ABRIL, Barcelona.

57415
RAMON SAURI BECH, Vilabertran.
NARCÍS FERRER AMETLLER, de Santa Coloma de Farners.
JOAN CANADELL PLANA, Sant Gregori.
ALFONS DIEZ MERINO, Girona.
NICOLAS LÓPEZ MARTÍN, Girona.
JOAN SERRAT PALOMERAS, Girona.
JOSEP FOREST BERRACHINA, Sarrià de Ter.
RAMON GUINÓ FARO, Quart.
EDUARD CARRERAS ROVELL, Platja d’Aro.
RAMIRO PONS ALBERTÍ, Platja d’Aro.
ROBERTO ALBERTÍ BONA, Castell d’Aro.
JOAN FONT PUJOL, Albons.
ROSENDO ESCRIU TEIXIDOR, La Jonquera.

SALVADOR TRULL PAYRET, Orfás.
JOSEP COSTA AYMENCH, Figueres.
LORENÇ CAMPSOLINAS VERGES, Oix.
ALEJANDRO CODINACH GELIS, Sant Esteve d’En Bas.
JOAN CANALIES CRISTINA, Olot.
JOSEP SOLER BARRIS (A) LA COMA, Sant Esteban d’En Bas.
ISIDRE MURLA LLAGOSTERA (A) DET, Sant Esteve d’En Bas.
MIQUEL PAYOLA PUJOLRRIUS (A) CONTENTO, Sant Esteve d’En Bas.
JOAN NOGUÉ PALOMERAS (A) AULINA, Sant Esteve d’En Bas.
AGUSTÍ COROMINA SOLA, Girona.

38409
CARLOS PAGES SOLER, Palafolls.
JOAN CLAPES TRESSERRAS, Palafolls.
FRANCESC FIGUERAS REGALES, Palafolls.

54410
TOMAS OLIU BURGET, Palamós.
JOAN CAROL VILARET, Sant Joan de Palamós.
LLUÍS FONT CASTELLÓ, Sant Joan de Palamós.
ERNEST VIDAL SABAT, Sant Joan de Palamós.
ANTONIO BOLUDA BALLESTEROS, Sant Antoni de Calonge
JOSEP LLORET TORRES (A) LINARES, Sant Joan de Palamós.
BARTOLOMO FONT TURÓN, Sant Esteve d’En Bas.
JOAN SALA PAYOLA, Sant Esteve d’En Bas.
JOSEP MASSAGUE GUERRA, Sant Esteve d’En Bas.
LLUIS SOLER FÀBREGAS, Sant Joan les Fonts.

49067
JOSÉ RODRÍGUEZ MARTÍNEZ, Olot.

45450
VICENTE PI CALSINA, Llança.

49264
MARIANO TERRADELLAS ORRIOLS, Ripoll.

50522
PERE BATLLE SELS, Arenys d’Empordà.
MIQUEL BATLLE SELS, Arenys d’Empordà.
NARCIS BRUGUES VINYALS, natural i veí de Sant Esteve de Guiables i veí de Armadás.

51719
JOAN NOGUER MONRAS, secretari d’ajuntament, Santa Coloma de Farners.

54738
ANDRÉS BOADA RIERA, Cruïlles.
JOSEP BOADA BOSCH, Cruïlles.
MIGUEL CANET TORRENT, Centens.
JOSEP COLL BOIX, Orriols.
MARTÍ COLLEL CODINACH, Orriols.
JOSEP COS MIR, Orriols.
JOSEP COS COSTA, Orriols.
JOSEP POUS ORDEIX, Salt.
FRANCESC ESCARRA SALA, Camallera.
GINES ROYO SANZ, Camallera.
MIQUEL CARRERAS MASMARTÍ, Camallera.
MIQUEL BADOS AIGUADÉ, Camallera.
JOSEP COLL ROIG, Llamparies.
PERE TEIXIDOR CASAS, Llamparies.
ÁNGEL POSAS SERRA, Saus.
PONCIO PIG(J)EM COROMINAS, Quart.
ANTONI AGUIRRE BASAURI, Sant Feliu de Pallerols.
JOSEP SEGURA DOMÍNGUEZ, Sant Feliu de Guíxols.

53433
RAMON PLANA GUITART, Castellfollit de la Roca.
JOSEP SERRA COSTA, Castellfollit de la Roca.
JOSEP ILLA PLANTALECH, Castellfollit de la Roca.
PERE PLANELLAS PAGÈS, Mieres.
JOAN CASALS CUROS, Sant Privat d’en Bas.
FRANCESC GUINART MASPOCH, Girona.
PERE SOLER BRIERA, Girona.
FRANCESC MOISES ROCA, Castellfollit de la Roca.
JOAN ALONGINAS CALM, Sant Privat d’en Bas.
ESTEBAN VILANOVA VIÑAS, Castellfollit de la Roca.
MARIANO BENDICHO BAFALUY, Girona.
JAUME BROSA PUGEU, Castellfollit de la Roca.
JOAN MONTURIOL MAGRET, Vilallonga de Ter.
JOAN MARTÍ HERAS, Castellfollit de la Roca.
PABLO REICH VILA, Mieres.
JOAN TORRENS SANS, Sallent (Santa Pau).
GASPAR RODRÍGUEZ AGUILÓ, Girona.

42543
RAMON ADRUBAU NOGUÉ, Olot.
JOAN MOLINS GRATACÓS, Tortellà.

491
MARCELINO CABRUJA MAS, Tordera.
ANTONI IBORRA RIUS, Figueres.

54309
RAFAEL TORRENT RIBAS, Armentera.
JOSEP GIRO BRET, Garrigàs.
PERE VILARDELL RIGALL, Ventalló.
JOAQUIM COLOMER CAMPAS, Banyoles.
JOAN CODINACH PADROSA, Joanetes.
JOSEP ARMADA FERRER, Garrigàs.
JOAN TRIAS BURJO, Llers.
PERE SERRA FERRER, Peralada.
JOSEP BRUNSO PRAT, Fontcoberta.
JOSEP CARRERAS PORTAS, Sarrià de Ter.
JOAN CABAÑO SAIDINS, Llers.
VICENT SAGUER BATLLE, Siurana.
MIQUEL MONPELL LUIS, Siurana.
SEBASTIÁ SOLÁ ROS, Siurana.
PERE VILA VIUSA, Siurana.
PERE PAGÉS MEDIÑA, Sant Feliu de Guíxols.
JOSEP DELFIS FONT, Llers.
ENRIC OLIVERAS NOGUÉ, Fontcoberta.
JOSEP MENDOZA BAYES, Figueres.
EMILI MIGUEL ESCAPE, Girona.
JOSEP FIGUERAS BLANCH, Peralada.
JOSEP VILA NIEL(R)GA, Riumors.
NARCÍS SERRA GALIA, Ventalló.
JOAN JULIA MASANELLA, Fontcoberta.
ANTONI PALOMO CARRERAS, Platja d’Aro.
PERE QUBACH SERRAT, Espolla.
JAUME SAGUER ERRA, Cantallops.
PERE GALI BRUNET, Gualta.

52069
ALVARO BOADA PI, Llança.

49631
NARCÍS CLAPES BOSCH, Vilajuïga.

49219
NARCÍS ROCA PLACIS, Sant Dalmai.
PERE COMAS RIERA, Vilobí d’Onyar.
DOMINGO PALNTALECH ROS, Vilobí d’Onyar.

51475
PERE SOLÁ PALAU, Salt.
JOSEP MARIMON VILARTAR, Salt.
JOSEP GILI ROURA, Salt.
ANTONI DURAN GATELL, Salt.
RICARD MERCADER BARNES, Sant Joan de Palamós.
JOAQUIM RIGAU PRATS, Girona.
VICTOR MARTÍN MIRANDA, Girona.
SALVADOR COSTA CARRERAS, Castell d’Aro.
ALFONS DEU RIERA, Portbou.
VICENTE ALCAZAR MORENO, Portbou.



53685
PERE ROURA BARRIS, Avinyonet.
NARCÍS PARADOLS ROCA, Navata.
JOSEP FONT GRATACÓS, Navata.
JAUME GIRAL CALCINA, Llança.
VICENTE GIRAL CALCINA, Llança.
HORTENSIA GIRAL CALCINA, Llança.
EMILI COMPTE COMAS, Llança.
RAMÓN TOLSANA VILANOVA, Llança.
PERE OLIVA GARDELL, Castelló d’Empúries.

75550
VICENTE BERNAL CASANOVAS, Barcelona.
LLUÍS BUXEDA SALÓ, Palamós.
VALENTÍN BUÑOL ABELLA, Conques (Tremp – Lleida.
MANEL GALLARDO MARTÍNEZ, Orce (Granada).
JOAN CASTELLS CARCELLER, Barcelona.
JOSEP LOPEZ PEÑA, Madrid.

48956
LLUÍS CROUS RIPOLL, Sant Pere d’Osor,.

51862
PERE LLAMPALLAS CAMARASA, El Masnou i veí de Girona.

52415
JOSEP CODINA JOANA, Santa Coloma de Farners.
PERE PLA AUDALET, Hostalric.
CASTOR SUÁREZ ROMERO, Ripoll.
JOSEP ILLANES CARRERAS, Santa Coloma de Farners o Vidreres i veí de Ripoll.
JOSEP SAURA MATEO, Girona.
PERE VILA BASSAGAÑA, Sant Salvador de Bianya,.
PERE CAMBRES MACIAS, Sant Salvador de Bianya,.
FRANCESC PAGÈS FERRÉS, Sant Salvador de Bianya.
AMADEU PAGÈS COROMINAS, Sant Joan de les Fonts i veí de Sant Salvador de Bianya.
AGUSTÍ ESTEBAN BLASCO, Alcania (Terol) i veí de Portbou, casat, ferroviari.
ANTONI GELI CLOTAS, Garriguella.
JOSEP QUERA MARTÍ, Garriguella.
LLUÍS REGIDOR ROMERO, Bouras (Vigo), veí de Figueres,.
PERE BOSCH TRULLS, Figueres.
JOAN LÓPEZ BALZACH, Carboneres (Almeria) i veí de Roses.

49759
JULIAN JOSÉ RUEDA (H)ORTA, Berga (Terol) i veí de Figueres.

54883
JOAN RAMON MASMIQUEL, Sant Hilari Sacalm.
JOSEP LLAONA JUANOLA, Maçanet de la Selva.
ANTONI REGIDOR ROMERO, San Fernando (Cadis) i veí de Figueres,.
JOAQUIM MORET RIERA, Garriguella.
JOAN FALGARONA BOSCH, Lladó i veí d’Agullana.
JOSEP MARIA FONT, Sant Pere Pescador i veí de Figueres

RAMON RIERA PUMAROLA, Maçanet de Cabrenys.
EUGENI ROURA TORRENT, del Far.
MIQUEL MIS GIMBERNAT, Cabanes.
JOSEP NOGUER POMES, Cabanes.
FIDEL PAGÈS LLOMBART, Cabanes.
PERE ALEGRI BATLLE, Cabanes.
PERE ALABAU CASTEY, Garrigoles i veí de Cabanes.
MIQUEL PEY BONET, Cabanes.
PERE VILA ESTELA, Llança.
JOSEP BATLLORI PIJOAN, Cabanes.
ISIDRE PORTERIAS CLOS, Cabanes.
RAMON PUJOL SORT, Sant Privat d’en Bas.
MIQUEL BERTRAN GARCIA, Joanetes.

54308
JOSEP PORTAS ALEGRÍ, Serinyà.
EUSEBI VILELLA COROMINAS, de Pals.
MIQUEL SABALLS COLL, Sant Jordi Desvalls.
EMILI EXPÓSITO SERRAT, d’Osor.
GENERAL TEIXIDOR SOLER, Canet d’ Adri.
JAUME PUIGDEMONT BOISE, Sant Julia de Llor.
JAUME FELIP GASIOT, de Maià i veí d’Avinyonet de Puigventós.
JAUME PERICOT ESTEVE, d’Ullá.
GREGORIO JORDÀ MASSÓ Maià i veí de Banyoles.
JOAQUIM SOY BARTRINA, d’Amer.
TOMÀS CANALLAS RICAT, Sant Esteban d’En Bas i veí de Castelló d’Empúries,.
JOSEP PASCUAL CASAMONT, d’Esponellá.
JOSEP CAPELERA CARRETOSA, Bescanó i veí d’Esponellà.
LLORENÇ CANADELL PLA, d’Esponellá,.
JOAN ALMART TARGARONA, d’Esponellà.
JOAN SARQUELLA ROCA, Banyoles.
PERE GUITART CAMPASOL, d’Amer.
JOAN CALLOL MUNÉ, l’Escala,.
MIQUEL CROS FÀBREGAS, Fortià i veí de Santa Llogaia de Alguema.

56744
PERE FORMATGE SORIANO, Campdevànol i veí de Ripoll.
NARCÍS MIR JUNCÀ, Ripoll.
FRANCESC MARGUI SALAS, Ripoll.
ANDREU GALLART GUITART, de Mines de Fígols i veí de Ripoll,.
LLUÍS PUJOL ROCA, Manlleu i veí de Ripoll,.
PERE SUBIRANA PUJOL, Sant Bernabé de Tenas i veí de Ripoll
IGNASI BARTRINA PUIGCERCÓS, Riudaura i veí de Ripoll.
GUMERSINDO PACHECO LAGUNA, Manlleu (Barcelona) i veí de Ripoll.
MIQUEL ALMENA SANCHO, Almazora i veí de Figueres.
JOSEP MIRO VALLS, Benillova (Alacant).
RAMON CANAL SOY, Ripoll.
VICTORIANO MIGUEL FERNÁNDEZ, Castromiño i veí de Ripoll.
PERE FONTS, Ripoll i veí de Barcelona.
PASCUAL CATALÁN ROYO, Combreny.
MARINA PLANAGUMÀ TORRAS, Bescanó i veïna de Ripoll.
DANIEL ALBRICH BELTRAN, d’Ogassa i veí de Ripoll.
PERE ARCÀNGEL ROURA, Campdevànol i veí de Ripoll.

JOAN FAJULA BRUCH, Ripoll.
ENRIC ARNAU MASDEU, Sant Joan de les Abadesses i veí de Ripoll.
JOAQUIM FARO CUENCA, Ripoll.
JOAN CASANOVAS TUBAU, Ripoll.
ROSSEND HERRERO, Barcelona i veí de Ripoll.
JOAN CUBELLS COSP, Sant Feliu de Guíxols, veí de Ripoll.
JOSEP LAPEIRA SALA, Manlleu i veí de Ripoll.
PASTOR ONTIVEROS RODRÍGUEZ, Ripoll.
RAIMUNDO MAGNEMY, França i veí de Ripoll.
PERE BARQUERO PÉREZ, Alcantarilla (Murcia) i veí de Ripoll.
JOSEP MAS TIÓ, Sant Pere de Torelló i veí de Ripoll.
ESTEBAN BARTRINA BALCELLS, Ripoll.
JOAN PLA ALEMANI(Y), Ripoll.
VICENTE BERTRAN MARTÍNEZ, Girona i veí de Ripoll.
RAMON PUIG CORNELLAS, Ripoll.
PERE SERRAT REIXACH, Ripoll.
FELIX BONADA RIU Ripoll.
JOAN RIBERA PINAGOS, Ripoll.
JOAQUIM FORNER VERDAGUER, Torelló i veí de Ripoll.
TELESFORO SALLENT PUJOLA, Torelló i veí de Ripoll.
JOAN LLAGOSTERA SOLDEVILLA, Ripoll.
ANTONI SIMARRO MOLINA, Ripoll.
JOAN BORI PRATS, Ripoll.
PERE VERDAGUER SANTANACH, Ripoll.
JOSEP MARÍ SOLÀ, Ripoll.
AMADEU TRIADU AULINA, Freixenet i veí de Barcelona.
FERNANDO PRAT PLANAS, Roda de Ter i veí de Ripoll.
LLUÍS TORNER CORNELLAS, Les Llosses i veí de Ripoll.
EUDALD VILA PEIX, Ripoll.
ESTEBAN SUCARRAT SOLER, Ripoll.
PERE SOLANICH CASAS, Ripoll.
PERE VIVÓ SERRA, Ripoll.
ESTEBAN CASAL RAULET, Ripoll.
JOSEP CASAMITJANA MAS, Ripoll.
VALENTÍ ESPEJO CASTRO, Ripoll.
SALVADOR TALLANT BRAGULEDA, Ripoll.
JORGE MIRALLES MONERRIS, Manacor (Illes Balears) i veí de Ripoll.
RICARDO MIRALLES MONERRIS, l’Escala i veí de Ripoll.
AGUSTÍ MIR CORNELLAS, Ripoll.
JOSEP SADURNÍ ANGLADA, Ripoll.
MARIA FARELL SABATES, Ripoll.
MARIANO CUBELL ULLASTRE, Ripoll.
JOAN GUARDIA LLAGUNA, Ripoll.
ENRIC ARNAY MASDEU, Sant Joan de les Abadesses i veí de Ripoll,
ESTEBAN BARTRINA BANCELLS, Ripoll.
LLUÍS BOIXEDA BALLVONA, Folgueroles (Barcelona) i veí de Ripoll,.
ESTEBAN CANAL RAURET.
RICARDO CEPEDA SANZ, Madrid i veí de Ripoll.
ENRIC TAYANT SERRA, Girona i veí de Ripoll,.
VALENTÍ ESPEJO CASTRO, Santa Fe i veí de Ripoll,.
PERE FREIXAS TORNER, Ripoll.
FRANCESC GROSET MONEGAL, Girona i veí de Ripoll.
JUSTO CAMARA LAMAO, Arsèguel (Lleida) i veí de Ripoll.
MODEST CASALPRIM CORCOY, Ripoll.
FRANCESC CABA COMAS, Urgit i veí de Ripoll.
MIQUEL ULLASTRES VERGES, Ripoll.
JOAN RIVERA ESPINAGOSA, Florejacs (Lleida) i veí de Ripoll.
RAMON SEURAS TUBAU, Campdevànol i veí de Ripoll.
ANTONI CIMARRO MOLINA, Linares (Jaen) i veí de Ripoll,.
PERE SOLANICH CASAS, Sant Pere de Torelló i veí de Ripoll.
RAMON TOMÀS PICAS, Borredà (Berga) i veí de Ripoll.
SALVADOR TAYANT GREBOLEDA, d’ Ogassa i veí de Ripoll.
FERMIN FALCON SÁNCHEZ, Puebla de D. Fadrino i veí de Ripoll.
JAUME PASCUAL TEIXIDOR, Ripoll.

21487 i 32970
TOMÀS CONDOMINAS TORT, de Prullans (Lleida) i veí de Puigcerdà.

36105
JOSEP ISERN REUS, Prullans (Lleida) i veí de Puigcerdà.

50277
JOAN VAGUER MARANGES, d’Alps.

41955
PERE MARTÍNEZ ASENSIO, Catoya (Almeria) i veí de Puigcerdà.

49377
JOSEP PAGÈS MILL, d’Alps.

24642
AGUSTÍ MALLOL BALLESTER, Figueres.

34834 i 23252
SALVADOR GARCIA DOMÍNGUEZ, Granada i veí de Figueres.

46078
GONZALO JUNCÀ GUDAYOL, Sant Joan de les Abadesses.

49371
PALAI VILA ARTIGA, Sant Joan de les Abadesses.

54832
JOSEP JORDÀ ROURA, Bàscara i veí de Figueres.
LLUÍS JORDÀ ROURA, Bàscara i veí de Figueres.

79740
JOAN VILA VILA, d’Albanyà.
MARTIRIA VILA TEIXIDOR, Maçanet de Cabrenys.
ROSSEND VILA TEIXIDOR, Maçanet de Cabrenys.
JAUME JUANOLA CARITG, Maçanet de Cabrenys.
JOAN TEIXIDOR VILA, d’Albanyà.

146
MANEL PUIG MAGI, Blanes i veí de Cardedeu.



555
FRANCESC FERRER ROCOSA, viladrau i veí de Santa Eulalia.

82709
RICARD COSTA CULUBRET, Figueres i veí de Portbou,.
ANTONI FRANQUESA FU(R)NOLLS, Vic i veí de Figueres.
PERE PORTERIAS COSTAS, Cabanes.
Pilar Batlle Ferrer, de 33 anys, natural de Vilopriu i veïna de Cabanes, casada. Absolta.

54199
JOAN PASCUAL PIÑOL, Xerta (Tarragona) i veí de Vidreres,.
JOAN FONT BUSCATELL, Vidreres.
JAUME RIERA CATALÁ, Sils.
ROBERT BOADA TRELLAS, Caldes de Malavella.
ANDREU TAULER CASTELLÓ, Pinya d’Ebre i veí de Vidreres.
SALVADOR SAGRERA MONTELLS, Vidreres.
JOAQUIM VILA SOMS, Tordera i veí de Vidreres.
JOSEP COMAS MARTELL, Vidreres.
JOSEP PLA TORRENT, Sant Salvador (Santa Coloma de Farners) i veí de Vidreres,.
TRINITAT FULLA ROGENT, Vidreres.
MAGDALENA BURSET TONEU, Santa Coloma de Farners i veïna de Vidreres,.
MIQUEL BAYES BLANCHAR(T), Rabós d’Empordà.
ESTEBAN COMPTE FRIGOLA, Sant Pere Pescador.
PERE BUSTINS SAURINA, Castellfollit de la Roca i veí de Salt.
MARTÍ CUSÍ CRISTINA, Rabós d’Empordà.
NARCÍS MARTÍ ROIG, Sant Pere Pescador.
LLUÍS NOGUÉ TURÓN.

50026
Josep Costa Paris

55631
Ricard Dalmau Ximninis
Francesc Font Bou
Jaume Vila Martí
Pere Tura Serra
Francesc Vázquez Santos
Joan Sola Prat
Joan Raset Payet
Antoni Ribot Grau
Maria Cristià Mir
Josep Bagué Llenas
Francesc Gui Viella
Josep Gui Viella
Ramón Rovira Culubret
Jorge Pons Tomás
Isidre Pons Tomás
Margarita Wirsing Bordas
Anicet Arriba de Val
Àngela Buñol Vila

53387
Emili Muntalt Clos
Manuel Masso Surinyach (Suriñach)
Josep Fabre Hosta
Joan Devant Camps
Francesc Ramón Miralpeix
Josep Zamora Martínez
Jaume Nadal Paltré
Francesc Pla Vila
Joan Oliveras Serra
Vicente Vila Rubirola
Josep Casau Corominas
Joan Borrell Masó
Joan Barnés Buenaventura
Josep Giró Pagès
Salvador Recasens Lloret
Dolores Turro Oliveras
Margarita Comas Serra
Teresa Comas Serra
Dolors Juncà Canals
Ángel Virolés Parés
Joaquim Vilanova Bosch
Pau Oriol Deprius (Primo
Joan Port Ferrer
Francesc Campasol Padrosa

56629
Lluís Buxeda Saló

52013
Luciano Vila Corominola
Jaume Costa Costa
Daniel Puig Font
Josep Bardera Carreras
Josep Mastmija Guinó
Lluís Gelis Expósito
Josep Carreras Planella
Joan Fabra Vicens

58132
Joaquim Riera Bustins
Rossend Triadu Arbat
Josep Espona (Pont) Grabulosa
Joan Guardia Collell
Joan Torrent Freixas
Anicet Torrent Carig
Joan Masias Juanola
Josep Colls Serarols
Josep Font Graboleda
Joan Masias Juanola
Joaquim Sayols Vila
Jaume Grabulosa Pagès
Josep Prats Solà
Florencio Riquer Serra
Miquel Oliveras Xifre

Enric Rissech Gispert
Esteban Vila Boix
Josep Serra Arnau
Manel Reich Salas

57998
Valero Ventura Segura
Buenaventura Vila Masdeu
Manel Cid Garcia
Miguel Juncà Company
Isidre Quer Tubau
Manel Fernández Dilme
Francisco Roura Iglesias
Mateu Pastoret Roca
Joan Reixach Benet
Narcís Quintana Adrover
Josep Zamora Martínez

23915
Isidre Gallego Cruzado

27696
Antonia Garcia Esteve

54330
Andrés Monplet Puigvert
Martin Sau Moré
Pere Besoli Cama
Benaventura Navarro Reig
Pere Tresserras Brugada

54187
Joan Terron Peramos
Salvador Torrent Casas
Josep Parramon Romani
Joan Fa(o)lgueras Camps
Joan Masó Pastells
Josep Borràs Fulladosa
Conrad Tomás Sureda

5129
Josep Planaguna Bagué

54111
Antoni Amiel Casas
Manel Falla Moreno
Sebastià Ricart Pruna
Joan Gali Coll
Jaume Brancos Aradas
Salvador Ferrer Micha
Josep Crespi Estebanell
Josep Nadal Gelabert
Salvador Anderius Monicoy
Mariano Callol Colomer
Anita Fornes Blanch
Josep Buxeda Oliveras
Josep Figueras Ponsach
Basi-li Serra Matas

2103
Joan Gumé Aymar

50705
Antoni Serrat Ridorsa
Josep Plana Rode
Jaume Campmajo Boix
Josep Pol Pujato
Gaspar Masaguer Llado
Domingo Fontbona Costa
Josep Martí Mas
Josep Agell Novell
Joan Costa Bayer
Just Franco Carpe
Rafael Vila Barnils

47900
Enric Costa Fàbregas

Amb la col·laboració de Diputació de Girona